../forbet/

Zakłady bukmacherskie bez wkładu własnego

Czy można obstawiać mecze i zakłady bukmacherskie bez wkładu własnego? W teorii tak, w praktyce nie do końca to prawda.

Obstawiać mecze możemy na dwa sposoby, pierwszy z nich – w stacjonarnych placówkach, które znajdziemy w każdym mieście lub przez internet. Jeżeli chodzi o placówki, zawsze pierwsi musimy włożyć swoje pieniądze, żeby cokolwiek wygrać, natomiast w przypadku zakładów bukmacherskich prowadzonych wirtualnie wiele firm bukmacherskich oferuje jakąś kwotę, w zamian za założenie konta na ich portalu.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Wiele osób zada sobie pytanie – jaka to kwota?

To już zależy od firmy, która taką ofertę proponuje, raz będzie to 20 zł, a raz będzie to 100 zł. Brzmi ciekawie i kusząco, prawda? Jednak rzeczywistość jest trochę inna niż by się nam wydawało. Firmy bukmacherskie w Polsce oferujące pieniądze do zakładów bukmacherskich robią to wyłącznie w celach marketingowych i promujących ich firmę – i jak widać bardzo dobrze im to idzie.

A dlaczego w celach marketingowych? Dlatego, bo żeby wypłacić naszą wygraną, sami musimy chociaż raz zasilić nasz wirtualny portfel bukmacherski, kwota również zależy już od wymagań firmy. Niemniej jednak darmowy start może ułatwić młodym bukmacherom początkowe zakłady i pozwolić na uzbieranie sporej sumy. Weźmy dla przykładu ostatnio bardzo głośne FAME MMA – gala MMA internetowych celebrytów, na których również możemy składać zakłady bukmacherskie poprzez firmę LVBET.

Zakłady bukmacherskie bez wkładu własnego

Gala, na której kursy są kolosalne, może wydarzyć się wszystko, może wygrać każdy, a na start dostajemy pieniądze za zwykłe założenie konta. Nie mamy nic do stracenia, chociażby wirtualne 20 zł, które otrzymaliśmy, więc załóżmy, że obstawiamy całą kwotę i wygrywamy na kursie 3,50. 70 zł już drogą nie chodzi, prawda?

Obstawianie meczy bez pieniędzy?

Jednak jak każdy wie, potrzeba przy tym trochę szczęścia, bo czasem największy underdog potrafi wszystkich porządnie zaskoczyć, wystarczy, że nasz faworyt z kursem 0,70 będzie w gorszej dyspozycji, lub pokłóci się przed meczem/walką z małżonką i momentalnie popełnia głupie błędy. O tyle o ile zakłady bukmacherskie w przypadku starć 1 na 1 są łatwiejsze do obstawiania, bo dobrze się takich zawodników zna, to trudniej jest w przypadku meczy, gdzie graczy jest dużo więcej.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

Piłka nożna – piękny sport, a jakże nieprzewidywalny – i właśnie dlatego tam znajdziemy najwięcej zakładów – od wygranej drużyny, remisu, strzelenia gola przez konkretnego zawodnika, do nawet wtargnięcia kibica na boisko, a w przypadku obstawienia na właśnie takie zdarzenie chociażby darmowych 20 zł, przy odrobinie szczęścia możemy już wygrać dużo więcej niż 70 zł.

Z natury najbardziej dochodowe zakłady bukmacherskie odbywają się podczas mistrzostw piłki nożnej, wtedy mamy najwięcej możliwości obstawiania. Wystarczy tylko być fanem piłki nożnej i mieć pojęcie o drużynach, założyć konto na losowej stronie, która oferuje darmowe pieniądze na start i możemy zacząć zarabiać, bo jeżeli wygramy naprawdę sporą sumę, z chęcią cokolwiek na swój portfel wpłacimy, żeby tylko móc to wypłacić.

Na koniec …

Podsumowując – nie ma nic za darmo (także zakłady bukmacherskie bez wkładu własnego nie są tu wyjątkiem), zawsze będzie trzeba włożyć chociaż najmniejszą kwotę, ale przy ogromnej wygranej poprzez stronę bukmacherską nie będzie to dla nas najmniejszym problemem i na pewno jest to lepsze rozwiązanie, niż ryzykowanie swoich ciężko zarobionych pieniędzy przez cały miesiąc pracy w placówkach stacjonarnych. Zatem młodzi bukmacherzy i Ci, którzy są w tym od lat – do dzieła i powodzenia!

REJESTRACJA W FORTUNIE >>
120 zł + 1000 zł na nowe konto w promocji

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET MILENIUM STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł