../fortuna/

Zakłady bukmacherskie bez podatku

Jak grać legalnie i bez podatku? To pytanie zadajemy sobie dosyć często. Bukmacher bez podatku jest poszukiwany w naszym kraju od zawsze. Wielki szum zrobił forBET, który przez krótki okres czasu oferował zawieranie zakładów bukmacherskich bez podatku 12%, jednak oferta ta zniknęła tak szybko jak się pojawiła – ale czasami się pojawią i warto obserwować stronę bukmacherską www.iforbet.pl.

Bukmacherzy bez podatku ?

Aktualnie ustawa hazardowa nakłada na zakłady bukmacherskie podatek od gier losowych, co powoduje, że z każdej zagranej stawki pobierane jest 12% automatycznie obniżając wygraną.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

Ustawa skonstruowana jest w ten sposób, by z każdego pojedynczego zakładu wpływały dochody do skarbu państwa. Oczywiście, w innych krajach rząd nakłada podobne podatki na firmy bukmacherskie jednak są one  mniejsze – 5%  w Niemczech lub też większe – w Wielkiej Brytanii podatek ten wynosi 15%, czy też 20% tak jak w Danii jednak jest on pobierany z całkowitego dochodu brutto firmy, a nie z pojedynczego zakładu bukmacherskiego.

Początkowo nowa ustawa hazardowa miała być wzorowana na ustawach Wielkiej Brytanii oraz Danii, jednak rząd nie przyjął tej propozycji. Niestety nie zanosi się na to, by w najbliższym czasie uległo to zmianie, lecz niektórzy bukmacherzy wychodzą naprzeciw polskiemu prawu oferując dosyć ciekawe bonusy niwelujące 12% podatku czasowo lub na stałe.

REJESTRACJA W FORBET >>
2050 zł na konto w promocji na start

Zakłady bez podatku

Dzięki akcji gram „GramGrubo!” zwolennicy Totolotka mają szanse podwyższyć swoją wygraną. Należy jedynie spełnić kilka warunków bukmachera by zagrać za pełną stawkę. Do zasad tych należą:

  1. Przymus zawarcia zakładu bukmacherskiego w piątek bądź każdy dzień w którym rozgrywane są mecze w ramach Ligi Mistrzów lub Ligi Europy.
  2. Kupon należy zagrać za minimum 100 złotych, a łączny kurs kuponu AKO musi wynosić minimum 2.00

Raz na jakiś czas Totolotek uruchamia również promocję, w której to bukmacher zapłaci za nas cały podatek, bądź jego połowę. Aby dostać taką możliwość musisz:

  1. Zawrzeć kupon poprzez aplikację mobilną, za minimum 20zł i po kursie minimalnym 2.50 AKO oraz 1.30 na pojedyncze zdarzenie.
  2. Należy pamiętać, że promocje te nie łączą się z promocją GramGrubo!

Kolejnym bukmacherem oferującym granie bez podatku jest forBETFirma ta oferuje bonus „kto rano wstaje temu forBET daje” na zakłady bukmacherskie, za pomocą której możemy wygrać aż o 14% więcej! Wszystko co należy zrobić to:

  1. Postawić kupon w godzinach od 6:00 do 10:00
  2. Wybrać jedno zdarzenie z listy „wygrywaj więcej 14%”

W ostatnim czasie do grona bukmacherów, którzy oferują grę bez podatku dołączyło Milenium.pl.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Firma ta rozpatrzyła problem podatków w nieco inny sposób niż pozostała dwójka. Bukmacher oferuje połowiczny podatek na zakłady bukmacherskie (więc nie są to w 100% zakłady bukmacherskie bez podatku). Jedynym warunkiem jest to, że zakład ten możemy zawrzeć jedynie na Sporty Wirtualne, co nieco utrudnia wygrywanie. Plusem jest to, że promocja ta nie jest ograniczona czasowo i pozostaje do odwołania, a kupony można zawierać każdego dnia.

Zakłady bukmacherskie bez podatku

Pozostaje nam jedynie czekać i liczyć na to, że albo któryś z bukmacherów zaoferuje całkowite pokrycie podatku czy też, aż polski rząd zdecyduje się na ponowne zmiany w ustawie hazardowej i tym razem postanowią wzorować się na wyżej wspomnianej Wielkiej Brytanii czy Danii.

 

W oparciu o informacje z https://www.obstawianie.net/bukmacher-bez-podatku.html

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET MILENIUM STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł