../betfan/

U którego bukmachera obstawiać KSW?

Legalny bukmacher internetowy Fortuna i Federacja KSW (organizacja MMA), zainicjowały kooperację. A to oznacza zakłady bukmacherskie na walki KSW u owego buka.
Podpisany 2-letni kontrakt zawiera wszystkie pojedynki w klatce KSW założone na 2020 i 2021 rok.

Na każdej gali logo Fortuny będzie widoczne przy wydarzeniach prowadzonych przez Federację KSW. Bukmacher online stworzył dla fanatyków MMA spore bonusy, konkursy a także zakłady nadzwyczajne, które wyszukacie w formalnych kanałach Fortuny.

REJESTRACJA W FORTUNIE >>
120 zł + 1000 zł na nowe konto w promocji

Obstawiaj KSW z Fortuną

Ciągłe rozszerzanie partnerstw w biznesie jest dla nas kluczowe w rozroście nie jedynie samej Federacji KSW, lecz i całej dyscypliny sportowej. Ogromnie się cieszę, iż do grona sojuszników dołączył lider zakładów wzajemnych w Polsce, jaki będzie nam asystować nie jedynie na rynku lokalnym, lecz także przy naszych zagranicznych przedsięwzięciach.

„Bardzo cieszę się z podjętej kooperacji a także mam nadzieję, iż doda ona obu organizacjom dużo satysfakcji.” – odpowiada Martin Lewandowski, boss Federacji KSW.

Parafowanie kontraktu z Federacją KSW było dla nas naturalną decyzją. Od długiego okresu śledzimy istotny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na KSW, które mamy w ofercie.

KSW to szanowana oraz niezwykle szeroko rozpoznawalna organizacja w świecie sportów walki, stąd ufamy, iż za sprawą tej kooperacji Fortuna utwierdzi się na pozycji bukmachera naczelnego wyboru dla wszelkich wielbicieli MMA oraz dotrze do coraz to liczniejszej gromady ludzi obserwujących jakiekolwiek wydarzenie organizowane przez Organizację KSW.

Już dzisiaj oferujemy najwyższą liczbę zakładów prematch oraz live w Polsce na wszystkie najistotniejsze gale na świecie, a mogę zapewnić, iż zacząwszy od KSW 53 nasza działalność produktowa oraz marketingowa będzie nadal bardziej intensywna. – powiedział Konrad Komarczuk naczelny Fortuny.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej renomowana organizacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie plus jedna z w najwyższym stopniu popularnych na świecie. To obecnie także wtóre obok Tour de Pologne krajowe przedsięwzięcie niepiłkarskie, identyfikowane na świecie.

Na 52 galach zrealizowanych przez KSW w Polsce, Anglii a także Irlandii walczyło ponad 300 zawodników.
KSW od 16 lat tworzy historię europejskiego MMA, przygotowując w najwyższym stopniu rozpoznawalne gale MMA w Europie. Jednostka rozpowszechnia tą dziedzinę plus kształtuje jej sportowe sławy.

Ostatnimi czasy Organizacja święci doniosłe sukcesy: zrealizowała na przykład drugą na świecie galę MMA co do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, w tamtym czasie to sprzedano 57 766 biletów, a dodatkowo nadzwyczajne gale za granicą – w Irlandii, Chorwacji czy Anglii.

Obstawiaj w Fortunie bo warto !

Fortuna to legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w zespół jednostek zależnych od Fortuna Entertainment Group, wielkiej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady wzajemne.

W Polsce ów legalny bukmacher on line organizuje zakłady w kanale on line na www.efortuna.pl i w aplikacjach mobilnych na Android plus iOs oraz w najliczniejszej w Kraju sieci (liczącej ponad 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

REJESTRACJA W FORTUNIE >>
120 zł + 1000 zł na nowe konto w promocji

Przewidywania na KSW masz przykładowo na: KSW TYPY – na obstawianie.net

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł