../milenium/

Obstawianie piłki ręcznej

Czy przewidywanie rezultatów piłki ręcznej daje zarobić? Czy nasze bukmacherskie typy na piłkę ręczną to pewne typy?

W ostatnim czasie nie za bardzo dobrze wiedzie się naszym piłkarzom szczypiorniaka. Z niegdysiejszej potęgi, której dowodził Bogdan Wenta, zostało niedużo. Dość powiedzieć, iż na Mistrzostwa Europy, które zaczynają się już w czwartek 9 stycznia, „Polacy” ledwo co się dostali. Stąd również fani w Polsce nie są aż tak ogromnie z zapałem nakręceni do zbliżających się spotkań.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Morytko nr. 1 strzelców?

Legalny nasz bukmacher BETFAN wystawił zakłady sportowe odnośnie kondycji Polaków na ME w piłce ręcznej. Obecnie możecie postawić na to, kto zostanie najlepszym napastnikiem oraz na to ile bramek osiągnie / straci nasza reprezentacja. Jeżeli chodzi o typy na mecze na pierwszy zakład to ewidentnym pewniakiem jest Arkadiusz Moryto. Piłkarz ręczny PGE VIVE Kielce jest jednym z trzech wysłanników swojego zespołu.
Para kolejnych to golkiper Mateusz Kornecki oraz instruktor bramkarzy – słynny Sławomir Szmal, który był filarem reprezentacji Bogdana Wenty, o której napomykaliśmy na na samym początku tekstu.

Legalnie działający bukmacherzy w Kraju widać po zakładach nie liczą na godziwy występ „Biało-Czerwonych”. Legalny lokalny bukmacher BETFAN twierdzi, iż Nasi są bez szans na awans z grupy F do dalszej fazy mistrzostw Europy, w której znajdują się Szwedzi, Słoweńcy i Szwajcarzy.
Kolejność wyszczególnionych ekip nie jest losowa, dlatego że to oczywiście tak winna prezentować się chronologia na finał grupowych zmagań. Piłkarze Patryka Rombela powinni w opinii legalnego krajowego bukmachera zamykać ową stawkę…

betfan-bonus-na-start

Nie za bardzo porządne prognozy

W poprzednich testach przed mistrzostwami nasi reprezentanci rozegrali 3 towarzyskie spotkania, w których trzy przegrali. Polscy gracze okazali się słabsi od Hiszpanii, Portugalii i Rosji. Po tych przegranych trener reprezentacji zdecydował zrezygnować z bramkarza Łukasza Zakretę plus prawego pomocnika Michała Szyby. Czy przytoczony ruch podziała mobilizująco na naszą kadrę piłkarzy ręcznych?

Jak zauważacie, niestety nie zapowiadamy wygranych naszym piłkarzom na owym turnieju. Pragnęlibyśmy się oczywiście mylić w naszych przepowiedniach, ale doprawdy trudno doszukiwać się któregokolwiek światełka w tunelu. Walkę na ME 2020 Polacy zapoczątkują w piątek od spotkania ze Słowenią. Następnie wyczekuje ich spotkanie ze Szwajcarią 12 stycznia. A na finiszu, po następnych dwóch dniach wypoczynku, walkę w grupie F finalizują spotkaniem z gospodarzami, Szwecją.

Nasi kadrowicze bez wątpienia dobrze pamiętają jak sami byli olśnieni wynikami reprezentacji Bogdana Wenty.
Wspaniale by było nawiązać do tych nadzwyczajnych czasów, podczas gdy byliśmy potęgą piłki ręcznej. Poza tym, należy również podejść z pokorą do ME w piłce ręcznej. Koniec końców polska piłka ręczna przechodzi współcześnie wymianę pokoleń, tym samym wypada co nieco poczekać na następne złote okresy naszych szczypiornistów.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Przewidywany zdobywca mistrzostwa Europy 2020 w piłce ręcznej:

Szwecja

Zobacz jak obstawiać mecze przez internet Polaków na mistrzostwach …

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł