../sts/

Obstawiamy! W LV BET!

Pewnie zastanawia Cię kto oferuje zakłady bukmacherskie bez depozytu czyli gdzie najlepiej założyć konto bukmacherski i nic nie wpłacać a by można było obstawiać … już odpowiadamy – w LVBET.PL

LV BET – to polski legalny bukmacher

Oferta odgrywała zawsze dużą rolę podczas wyboru bukmachera. Bo rejestrując się tylko i wyłącznie po bonusy powitalne musieliśmy je przecież obrócić, a do tego niezmiernie ważna jest właśnie szeroka oferta. Co możemy o niej powiedzieć w przypadku bukmachera LVBET.PL?

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

To kolejny legalny posiadający licencję Ministerstwa Finansów bukmacher, który głównie chce się skupić na stronie internetowej. Wymagamy oczywiście dużo, ale w tym przypadku należy podkreślić, że jest to niezwykle młody czyli nowy bukmacher.

Pomimo tego już w wielu rankingach bukmacherskich plasuje się w czołówce (podobnie u Nas).  Czy faktycznie pomimo tak krótkiego stażu oferta bukmacherska LVBET.PL jest aż tak dobra?

Skupiając się głównie na graczach internetowych bukmacher musiał od początku zaoferować nam dość szeroką ofertę. Oczywistym jest, że znajdziemy tam najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Znajdziemy także popularne eSporty i wiele innych wydarzeń, które już typowo sportowe nie są. To oczywiście kolejny plus dla bukmachera. Mimo wszystko nie rejestrujemy się u niego, by głównie obstawiać np. wydarzenia polityczne.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Zakłady bukmacherskie bez depozytu

Ten nowy bukmacher ma jednak ofertę, która zasługuje na pochwałę (i nie chodzi tylko o zakłady bukmacherskie bez depozytu). Mamy oczywiście nadzieję, że w miarę czasu będzie się ona systematycznie poszerzać.

Obstawiamy! W LV BET!

Jako ciekawostkę można tu również podać fakt, że także inny legalny bukmacher, który wystartował w niemal tym samym czasie ForBet także skupił się głównie na działalności w sieci i również kusi swoich potencjalnych graczy szeroką ofertą i bonusem bez depozytu (ale ograniczonym czasowo – tu zakłady bukmacherskie bez depozytu mamy tylko w określone dni i na określoną okazję).

Z pewnością są oni mocną konkurencją sami dla siebie, ale również dla bukmacherów, którzy są na naszym rynku już od dłuższego czasu. Mówiąc o ofercie warto wspomnieć o innych aspektach, które ściśle są z nią związane. Minimalna stawka na zakład wynosi 1 złotych. Jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla początkujących graczy, którzy liczą każdą złotówkę.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Większości bukmacherów preferuje minimalną stawkę 2 złote. Minimalna wpłata wynosi 10 złotych, natomiast wypłata 25 złotych.

Kursy bukmacherskie LV BET

A co z kursami? Te niestety nie należą już do zalet bukmachera LV BET. Nie są one najniższe, ale z pewnością przeciętne. Marża bukmachera dla niektórych graczy jest jednak nie do zaakceptowania. Jeśli obecnie dotychczas głównie przegrywaliśmy to w tym wypadku może się okazać, że nasze starty będą co najmniej podwójne. Jest to o tyle ważne, że pomimo tego, że LVBET.PL oferuje nam wiele dyscyplin do obstawiania to nadal jest przy nich mało rynków do typowania prócz tych podstawowych.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

Jakby tego było mało pamiętajmy także o podatku. W ostateczności wychodzi na to, że tak naprawdę mamy do czynienia z przeciętną ofertą, która wymaga jeszcze wielu poprawek. Wszystko wygląda pięknie przed sprawdzeniem szczegółów i postawieniem swojego pierwszego kuponu. Oczywiście to wszystko byłoby to wybaczenia, biorąc pod uwagę stać bukmachera.

Sami gracze jednak nie mają na to ochoty, ponieważ najważniejsze jest tu typowanie zakładów bukmacherskich i ogrywanie bukmachera. Niestety LB BET szybko limituje dobrych graczy przez co doświadczenie typerzy po krótkim czasie nie mają ochoty się tutaj logować. Bukmacher LVBET ofertą skierowany jest głównie do graczy rekreacyjnych którzy zazwyczaj na starcie szukają zakłady bukmacherskie bez depozytu.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Opinia
  • Obstawianie meczy (oferta, kursy)
  • Bonusy i promocje
  • Wsparcie dla obstawiających
  • Aplikacja mobilna
  • Wpłaty i wypłaty
4.3
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET MILENIUM STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł