../lvbet/

Live streaming meczów w LVBET

Legalny bukmacher online LVBET cały czas poprawia swą propozycję bukmacherską – tym razem o live streaming zdarzeń sportowych.

Uruchomienie nowej witryny w sieci (dla przypomnienia funkcjonuje pod adresem www.lvbet.pl) pozwoliło na sekwencję perspektywy zarówno dla nas, jak i dla obstawiajacych.
Bezustannie staramy się korzystać z przestrzeni do wdrażania wszelakich nowości i usprawnień, przykładem były ostatnio wprowadzone zakładki esportowe w odsłonie na komórkę.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

LVBET włącza live streaming

Choć esport od pewnego czasu stanowi ważna z osi rozwoju LVBET, to nie skupiamy się wyłącznie na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciw wnioskom też owych klientów, którzy wolą tradycyjne dyscypliny. Nie bez przyczyny dla tych użytkowników pojawiła się kolejna nowiutka funkcjonalność – streaming wydarzeń sportowych.

Dodanie streamingu wydarzeń sportowych to kolejny krok w zakresie praktycznie jak największego otwarcia się na naszych typerów.
Na dziś modyfikujemy lokalną działalność, wychodzimy naprzeciw śmiałym nurtom oraz wdrażamy nowinki techniczne możliwości świadczone przez nowe media, w ten sposób aby LVBET.PL przez cały czas powiększał swą aktywność na rynku zakładów wzajemnych w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Dotychczas streamy (bowiem tak potocznie nazywana jest opcja oglądania meczów live) z najciekawszych wydarzeń jakie można obstawiać stosowane były tylko w wypadku esportu. Teraz to się zmieni.

Live streaming meczów w LVBET

Z tego powodu chcemy uatrakcyjnić polskim graczom okres spędzony na portalu LVBET.PL. Dzięki temu będą mogli na żywo obserwować dowolne mniejsze zdarzenia sportowe dostępne w naszej propozycji bukmacherskiej.
Wśród nich obejrzymy mecze m.in. tenisa stołowego, tenisa ziemnego, czy e-piłki nożnej. Później oferta streamingowa będzie poszerzana o kolejne zdarzenia czy dziedziny sportu.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł