../lvbet/

Kod promocyjny BetFan = 3000 zł bonus na start

Następny bukmacher na krajowym rynku z licencją MF – czyli BETFAN.PL, wystartował z bardzo mocno z ofertą dla obstawiających mecze online! Kod promocyjny BETFan działa i da się tutaj go spożytkować i pozyskać nawet 3000 zł na zakłady bukmacherskie na start!
To największy obecnie bonus na start dla nowych grających, jaki wykorzystać można na ich stronie pod adresem www.betfan.pl

Komplet bonusów który zdobywamy po rejestracji tworzy się z trzech dodatków od wpłaty (z przykrością muszę stwierdzić nie ma dotychczas bonusu bez wpłaty – co z pewnością zmartwi typowych łowców bonusów u bukmacherów w Kraju).

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Kod promocyjny BetFan

Bonus na start od pierwotnego depozytu: 10% do 150 złotych.
Premia od drugiego depozytu: 8% do 100 złotych.
Premia od trzeciego depozytu: 5% do 50 złotych.

Za naczelny depozyt w wielkości 1500 złotych otrzymasz 150 złotych!
Przy wtórym depozycie w wielkości 1250 zgarniesz 100 złotych, a przelewając 1000 złotych za trzecim razem zdobędziesz na rachunek gracza dodatek 50 złotych. Oczywiście da się i można przelać mniej 😉 Zachowywać pamięć powinno się tylko że minimalny depozyt to 20 złotych.

By zrealizować kod promocyjny Betfan skutecznie starczy ustawić min. 2 kuponiki AKO z kursem min 2.0. Wielkość z dodatku musi zostać obrócona 5 razy na AKO z min. 3 zdarzeniami z kursem 1.2 i kursie zupełnym min. 2.0.

betfan-bonus-na-start

Czy przedstawiony bonus na start za założenie konta to coś ekstra?

Gdy chodzi o sumkę bezsprzecznie tak, ale warunki nie są szczególne. Jednakże jeżeli jesteś autentycznym typerem a nie poszukiwaczem bonusów bukmacherskich na start i obstawiasz, transferujesz do buków pieniądze na obstawianie meczów to pozyskasz bonus oraz go obrócisz, buk podwyższy Twoją nagrodę x 10. I tu pierwsza wpłata do bukmachera może wynieść nawet 1500 zł, druga 1000 zł, a trzecia 500 zł.

Czy polecamy?

Na sto procent tak! Jest to nowiuteńki bukmacher wirtualny i na początku będzie pewno pragnął Nas zdopingować nie wyłącznie znacznym bonusem startowym lecz i znacznymi kursami bukmacherskimi. Wskutek tego, jeżeli nie mamy tam jeszcze konta grającego to wstąp na www.betfan.pl i aktywuj kod promocyjny BETFan i odbierz nawet 3000 złotych w dodatkach za rejestrację oraz wpłatę.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

BONUS BEZ DEPOZYTU

Jak prawie każdy nowy obstawiający tak i my wypatrujemy że niebawem na stronce www.betfan.pl zobaczymy bonus bez wpłaty – w tej chwili jednakże omawiany legalnie działający bukmacher wirtualny nie ma takiej akcji promocyjnej bukmacherskiej w planach – choć tego nie wyklucza. Na tą chwilę możemy zrobić użytek z bonusu za depozyt w wielkości 3000 zł (w tym miejscu uzyskasz kod promocyjny).

Kod promocyjny u legalnych buków

Najczęściej (tak jak to ma miejsce w wypadku www.lvbet.pl czy www.sts.pl) kod bonusu BetFan nie jest Ci niezbędny gdyż natychmiast po wejściu na witrynę www.betfan.pl kod promocyjny zostanie automatycznie przypisany po początkowej wpłacie na konto obstawiającego.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Odmiennie jest na przykład w serwisie internetowym www.efortuna.pl – gdzie wpisując hasło BET123 uzyskasz nie 100 zł w formie gratisowego zakładu a 120 złotych. Tu jak spostrzegacie kod promocyjny ma znaczenie o czym warto pomnieć w czasie jak zakładamy konto do zawierania zakładów wzajemnych w Fortunie.

Zakłady bukmacherskie bez podatku

W podobny sposób jak na www.totolotek.pl także i na www.betfan.pl możemy obstawiać mecze bez podatku – innymi słowy zdobywamy 14% więcej o ile nasz kuponik z co najmniej 2 pojedynkami będzie trafiony.

Jak to działa …
Układasz swój kuponik dodając wytypowane przez Ciebie dwa wydarzenia, później Twoja wygrana na zakładach bukmacherskich jest podnoszona o wzmiankowany procent jeśli skutecznie obstawisz je online – stąd nazwa obstawianie bez podatku.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

Trochę o BetFan…

Bossem BetFan Sp. z o.o. jest Piotr Sienkiewicz, związany wcześniej z Totolotkiem a także forBET. Licencję na oferowanie zakładów bukmacherskich w sieci otrzymała ta jednostka dnia 29 października 2018 roku. Nr licencji owego legalnego buka to PS4.6831.3.2018.

Ledwo tenże bukmacher zaczął działać, a już pojawiły się komentarze iż to jedna z lepiej wyglądających stron do typowania meczów on line. Kolorystyka nadzwyczaj miła dla oka powoduje że aż chce się w tym miejscu obstawiać zdarzenia przez internet. Bukmacher, na domiar tego zadbał o kapitalny rozkład portalu dzięki czemu wsio mamy jak na dłoni.

Wsparcie dla typujących jacy napotkali kłopoty z grą także jest póki co na dobrym poziomie i w chwili kiedy pojawił się u Nas utrudnienie z wypłatą – rozwiązano je pozytywnie w parę chwil.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Opinia
  • Obstawianie meczy (oferta, kursy)
  • Bonusy i promocje
  • Wsparcie dla obstawiających
  • Aplikacja mobilna
  • Wpłaty i wypłaty
4.2
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET MILENIUM STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł