../lvbet/

Fortuna czy STS? Wybór jest prosty!

Wybór bukmachera to niezwykle ważna kwestia. Na szczęście nie podpisujemy z nimi kontraktu na wyłączność, dzięki czemu możemy rejestrować swoje konta u wielu z nich (tutaj nie ma ograniczeń i można mieć konto u każdego bukmachera). Z resztą osoby, które grają surebety nie wyobrażają sobie by mogło być inaczej i starają się obserwować kursy bukmacherskie u kilku bukmacherów naraz.

Podczas wyboru bukmachera, gdy zastanawiamy się Fortuna czy STS albo LVBET czy Totolotek – kierujemy się wieloma czynnikami. Poświęcamy sporo czasu na poczytanie komentarzy graczy, którzy już mieli okazję korzystania z usług danego bukmachera.

REJESTRACJA W FORTUNIE >>
120 zł + 1000 zł na nowe konto w promocji

Jak to wygląda na przykład w przypadku legalnego bukmachera Fortuna?

Opinie o bukmacherze Fortuna

To legalny bukmacher, który działa na naszym rynku już dobre kilka lat. To sprawia, że nie trudno znaleźć komentarze na jego temat. Opinie o bukmacherze Fortuna są zróżnicowane. Nie jest w tym jednak nic dziwnego, ponieważ każdy z nich ma swoje wady i zalety. Gracze mają jednak tą tendencję, że podczas wypisywania swojej opinii raczej krytykują niżeli chwalą – na co warto zwrócić uwagę.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Same komentarze czy opinie nie zawsze są w pełni obiektywne co należy zawsze mieć na uwadze. Zacznijmy może od tego co ogólnie gracze chwalą u tego legalnego bukmachera internetowego. Jest to z pewnością charakterystyczna strona internetowa, która jest przejrzysta. Do tego dochodzi naprawdę konkurencyjny bonus powitalny i możliwość obstawiania na żywo a co więcej możemy mecze oglądać w aplikacji mobilnej i na ekranie komputera. Jednak w Internecie znajdziemy również mniej przychylne opinie o Fortunie. Kursy i oferta to główne tematy.

Co warto obstawiać w Fortunie?

I tu już mamy przykład na to, że niektóre komentarze będą nieaktualne, ponieważ ów legalny bukmacher rozszerza swoją ofertę.

Fortuna czy STS? Wybór jest prosty!

Nie oznacza to, że nadal brakuje kilka propozycji. Cały czas, aż niemal do znudzenia możemy czytać także o niskich kursach. Faktycznie każdy z nas chce w ten sposób zarabiać. A niskie kursy powodują, że po kilkunastu typach robi się spora różnica. Chodzi zatem głównie o nasze finanse. Dlatego też trzeba się dobrze nakombinować by zarabiać sporo na zakładach bukmacherskich w Fortunie.

Same komentarze nie za wiele pomogą nam w ostatecznej decyzji. Najlepiej będzie po prostu założyć konto tutaj i zacząć obstawiać.

Fortuna czy STS

Należy dodać, że bukmacherzy nie śpią i cały czas ulepszają swoje usługi, by pozyskiwać nowych graczy. I ten legalnie działający bukmacher nie zamierza zostawać w tyle bo konkurencja jak STS nie śpi i cały czas stara się utrzymać dominującą pozycję na polskim rynku bukmacherskim.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

Fortuna nie pozostaje bierna i aktywnie sprawdza co dzieje się na rynku. A trzeba przyznać, że teraz dzieje się naprawdę sporo (jak choćby oferta STS – bonus bez depozytu czy 1200 zł w bonusie powitalnym za pierwszą wpłatę). Biorąc pod uwagę, że teraz będą mogli działać tylko i wyłącznie legalni bukmacherzy to przedstawiany tutaj bukmacher ma sporo pracy ale mamy wrażenie że da radę bo jest zdeterminowany by przegonić STS.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo

Co do samych opinii musimy brać na nie pewne rezerwy. To jedynie utwierdza w przekonaniu, że najlepiej jest samemu sprawdzić jak działa bukmacher Fortuna. Najważniejsze jest jednak to, że jest to sprawdzona marka i nie musimy obawiać się o swoje pieniądze i wypłacalność bukmachera, tym bardziej, że jest on notowany na warszawskiej GPW.

REJESTRACJA W FORTUNIE >>
120 zł + 1000 zł na nowe konto w promocji

Opinia
  • Obstawianie meczy (oferta, kursy)
  • Bonusy i promocje
  • Wsparcie dla obstawiających
  • Aplikacja mobilna
  • Wpłaty i wypłaty
4.6
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET MILENIUM STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł