../betfan/

Fortuna czy STS? Wybór jest prosty!

Wybór bukmachera to niezwykle ważna kwestia. Na szczęście nie podpisujemy z nimi kontraktu na wyłączność, dzięki czemu możemy rejestrować swoje konta u wielu z nich (tutaj nie ma ograniczeń i można mieć konto u każdego bukmachera). Z resztą osoby, które grają surebety nie wyobrażają sobie by mogło być inaczej i starają się obserwować kursy bukmacherskie u kilku bukmacherów naraz.

Podczas wyboru bukmachera, gdy zastanawiamy się Fortuna czy STS albo LVBET czy Totolotek – kierujemy się wieloma czynnikami. Poświęcamy sporo czasu na poczytanie komentarzy graczy, którzy już mieli okazję korzystania z usług danego bukmachera.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Jak to wygląda na przykład w przypadku legalnego bukmachera Fortuna?

Opinie o bukmacherze Fortuna

To legalny bukmacher, który działa na naszym rynku już dobre kilka lat. To sprawia, że nie trudno znaleźć komentarze na jego temat. Opinie o bukmacherze Fortuna są zróżnicowane. Nie jest w tym jednak nic dziwnego, ponieważ każdy z nich ma swoje wady i zalety. Gracze mają jednak tą tendencję, że podczas wypisywania swojej opinii raczej krytykują niżeli chwalą – na co warto zwrócić uwagę.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Same komentarze czy opinie nie zawsze są w pełni obiektywne co należy zawsze mieć na uwadze. Zacznijmy może od tego co ogólnie gracze chwalą u tego legalnego bukmachera internetowego. Jest to z pewnością charakterystyczna strona internetowa, która jest przejrzysta. Do tego dochodzi naprawdę konkurencyjny bonus powitalny i możliwość obstawiania na żywo a co więcej możemy mecze oglądać w aplikacji mobilnej i na ekranie komputera. Jednak w Internecie znajdziemy również mniej przychylne opinie o Fortunie. Kursy i oferta to główne tematy.

Co warto obstawiać w Fortunie?

I tu już mamy przykład na to, że niektóre komentarze będą nieaktualne, ponieważ ów legalny bukmacher rozszerza swoją ofertę.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-120-zl Bukmacherzy online

Nie oznacza to, że nadal brakuje kilka propozycji. Cały czas, aż niemal do znudzenia możemy czytać także o niskich kursach. Faktycznie każdy z nas chce w ten sposób zarabiać. A niskie kursy powodują, że po kilkunastu typach robi się spora różnica. Chodzi zatem głównie o nasze finanse. Dlatego też trzeba się dobrze nakombinować by zarabiać sporo na zakładach bukmacherskich w Fortunie.

Same komentarze nie za wiele pomogą nam w ostatecznej decyzji. Najlepiej będzie po prostu założyć konto tutaj i zacząć obstawiać.

Fortuna czy STS

Należy dodać, że bukmacherzy nie śpią i cały czas ulepszają swoje usługi, by pozyskiwać nowych graczy. I ten legalnie działający bukmacher nie zamierza zostawać w tyle bo konkurencja jak STS nie śpi i cały czas stara się utrzymać dominującą pozycję na polskim rynku bukmacherskim.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

Fortuna nie pozostaje bierna i aktywnie sprawdza co dzieje się na rynku. A trzeba przyznać, że teraz dzieje się naprawdę sporo (jak choćby oferta STS – bonus bez depozytu czy 1200 zł w bonusie powitalnym za pierwszą wpłatę). Biorąc pod uwagę, że teraz będą mogli działać tylko i wyłącznie legalni bukmacherzy to przedstawiany tutaj bukmacher ma sporo pracy ale mamy wrażenie że da radę bo jest zdeterminowany by przegonić STS.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo

Co do samych opinii musimy brać na nie pewne rezerwy. To jedynie utwierdza w przekonaniu, że najlepiej jest samemu sprawdzić jak działa bukmacher Fortuna. Najważniejsze jest jednak to, że jest to sprawdzona marka i nie musimy obawiać się o swoje pieniądze i wypłacalność bukmachera, tym bardziej, że jest on notowany na warszawskiej GPW.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl
Opinia
  • Obstawianie meczy (oferta, kursy)
  • Bonusy i promocje
  • Wsparcie dla obstawiających
  • Aplikacja mobilna
  • Wpłaty i wypłaty
4.6
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET MILENIUM STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł