../fortuna/

Etotomania od Etoto – ciekawa promocja bukmacherska

Co pewien czas bukmacher online Etoto oferuje swoim dotychczasowym klientom promocje (nie chodzi o promocje na start). Wskutek tego ETOTOMANIA to kapitalne zdumienie i dobra oferta dla użytkowników tego polskiego bukmachera online.

Etotomania

Aktualnie na stronie www.etoto.pl oficjalnie wystartowała ETOTOMANIA, lojalnościowy program bonusowy dla grających dający okazję awansu ma wyższy pułap i przyjmowanie coraz fajniejszych nagród.

Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy

Typerzy gromadzą punkty za zaryzykowane kuponiki. Pod koniec miesiąca według „widełek” przenikają szczebel wyżej oraz zwyczajnie dostają nastepne premie. Licznik punktów co chwila instruuje gracza jak wiele brak mu do lepszego poziomu na przykład ZŁOTY, a jak wiele do zachowania aktualnego na przykład SREBRNY.
Dodatkowo, także widzi gracz jakie nagrody ich oczekują w przyszłym tygodniu.

Im wyższy pułap w projekcie lojalnościowym bukmachera Etoto tak często możemy mieć nadzieję na solidne nagrody pieniężne dla gracza.

Program podmienił każde, dotychczas funkcjonujące promocje u bukmachera na stronie nie licząc propozycji przy zakładaniu konta „Podmieniamy 100 zł na 300 zł

Sporo wiadomości opublikowano na: www.etoto.pl/etotomania/szczegoly

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET MILENIUM STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł