../betfan/

Czy warto obstawiać mecze na żywo?

Obstawianie meczy na żywo, a przedmeczowo znacząco się od siebie różni. Początkujący gracze najczęściej rezygnują z obstawiania meczy na żywo, ponieważ obawiają się podejmowania zbyt szybkich reakcji.

Faktem jest, że osoby, które obstawiają na żywo głównie bazują tylko na swoim doświadczeniu i obserwacji meczu.

Obstawianie na żywo – czy da się tak zarobić?

Tak. Obserwując mecz na żywo doskonale widzimy w jakiej formie są dani zawodnicy i co dzieje się aktualnie podczas spotkania. To niekiedy o wiele więcej niżeli wcześniejsza analiza. I tak właśnie postępują gracze obstawiający na żywo.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Zupełnie nie przejmują się wcześniejszą analizą. Co więcej – często nie wiedzą kto gra i w jakiej jest do końca formie. Głównie bazują na obserwacji meczu. W tym przypadku dochodzi często obserwacja giełdy czy spadek kursów u azjatyckich bukmacherów online.

Zatem możemy to zaliczyć do zalet typowania na żywo. Nie musimy spędzać tak dużo czasu przeglądając ostatnie pojedynki zawodników czy drużyn. Wystarczy, że zalogujemy się u naszego internetowego bukmachera i zaczniemy przeglądać ofertę na żywo.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

W tym wszystkim należy jeszcze wspomnieć o doświadczeniu. Osoby, które typują od lat doskonale przewidują to co może się wydarzyć w danym meczu. Jeśli kiedykolwiek korzystaliśmy z darmowych typów to z pewnością spotkaliśmy się z takim stwierdzeniem jak „obstawianie na czuja”.

Tak właśnie typują gracze, którzy mają za sobą już niejeden sezon i doskonale czują to co dzieje się w danym spotkaniu.

Jak obstawiać mecze na żywo by wygrywać…

Porównując obstawianie na żywo czy przedmeczowo warto również dodać, że jeśli wybieramy ten pierwszy sposób to często możemy trafić na o wiele wyższe kursy. Jak? Powiedzmy, że chcemy obstawić gol w pierwszej połowie meczu.

Obstawiając mecze na żywo łapiemy niższe kursy. Obserwując mecz na żywo kurs z każdą minutą rośnie. I to właśnie dzięki temu wystarczy nam jeden kupon niżeli kilka o mniejszym kursie. A tak może już wyglądać obstawianie przedmeczowe. Początkujący gracze zakładów bukmacherskich często bez analizy dodają do kuponu wydarzenia o niższym kursie myśląc, że spokojnie mogą liczyć na wygraną.

Doświadczeni gracze stawiają często kupony o wysokich kursach, gdzie znajdują się np. łamaki. Mają również swoje strategie, w których starają się wybierać maksymalnie 3-4 zdarzenia, by całkowity kurs wyniósł co najmniej 2,00-5,00. Warto jednak zaznaczyć, że te poparte są wcześniejszą analizą.

Co jest lepsze?

Tak naprawdę wszystko zależy od nas indywidualnie. Obserwując mecz na żywo co prawda mamy okazję wyłapania wyższych kursów. Wielu graczy nie wytrzymuje jednak emocjonalnie i przez to traci wiele swojej gotówki.

REJESTRACJA W FORTUNIE >>
120 zł + 1000 zł na nowe konto w promocji

Obstawianie przedmeczowe pozwala nam na spokojnie przemyśleć swój wybór i bez presji czasy spokojnie postawić kupon. Nie szkodzi samemu na sobie wypróbować jednej i drugiej metody obstawiania meczy. Dzięki temu będziemy bogatsi o nowe doświadczenia i wybierzmy dla siebie możliwie najlepszą opcję. Każda z nich ma swoje wady i zalety. Stąd też nie warto słuchać innych, którzy narzucają nam swoje wybory.

Warto samemu sprawdzić, gdzie czujemy się lepiej i tym samym więcej zarabiamy na zakładach bukmacherskich.

Źródło: https://www.obstawianie.net/jak-obstawiac-mecze-przez-internet.html

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET MILENIUM STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł