../milenium/

Co to jest obstawianie meczy?

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE – co  to takiego?

Nie od dziś zakłady bukmacherski cieszą się sławą. Dla osób, które interesują się sportem jest to forma dość łatwego zarobku. Wystarczy orientować się w statystykach sportowych. Tylko co to tak naprawdę są te całe zakłady bukmacherskie?  To nic innego jak próba określenia i przewidywania wyników spotkań sportowych ( nie są to tylko mecze piłki nożnej).

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

OBSTAWIAMY MECZE!

1. WYBÓR BUKMACHERA

Oczywiście, żeby zacząć obstawiać wyniki wydarzeń sportowych należy wybrać spośród wielu zakładów bukmacherskich najbardziej polecany przez innych i wypłacalny ( żeby mieć pewność, że bukmacher jest wiarygodny, a cała inwestycja jest bezpieczna). Przy wyborze bukmachera należy zwrócić uwagę nie tylko na opinię innych użytkowników, ale także łatwość w poruszaniu się po stronie oraz jakie warunki należy spełnić, aby móc złożyć depozyt itp.

2. REJESTRACJA NA STRONIE

Kiedy już wybierzemy bukmachera należy zarejestrować się na wybranej stronie podając takie dane jak :

  • imię
  • nazwisko
  • data urodzenia (należy być osobą pełnoletnią)
  • adres zamieszkania
  • numer rachunku bankowego ( na który system będzie wypłacał środki z ewentualnej wygranej)

Po założeniu konta na nasz adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym nasze konto, należy w niego kliknąć i możemy zaczynać.

Po założeniu konta i zalogowaniu się mamy możliwość wpłacenia depozytu ( jeśli chcemy obstawiać wyniki musimy mieć za co).

3. NO TO ZACZYNAMY

Po wpłaceniu pierwszego depozytu możemy zacząć obstawiać. Oczywiście najbardziej opłacalne jest typowanie wyników meczy piłki nożnej.  U wielu bukmacherów dostępne są statystyki dotyczące wygranych poszczególnych drużyn oraz ich miejscu w klasyfikacji. Sugerując się tym, możemy obstawić ewentualną wygraną drużyny.

4. JAK OBSTAWIAĆ?

W zakładach bukmacherskich należy zachować „zdrowy rozsądek”- jest to przecież gra hazardowa, której wygrana zależy tez w dużej mierze od szczęścia ( zawodnicy też mają przecież gorsze dni) i pomimo ich wcześniejszych wygranych może zdarzyć się i porażka, której skutkiem będzie oczywiście przegrana. Jakie typy możemy obstawić :

  • która drużyna/zawodnik wygra spotkanie
  • remis
  • ilość goli/punktów
  • ilość zdobytych goli/ punktów po przerwie

Są to oczywiście najczęściej spotykane typy w zakładach bukmacherskich, występują także inne, które oczywiście są zależne od typu wydarzenia sportowego. Po wybraniu typu zakładu ( mecz, skoki narciarskie itp.) należy wybrać przewidywany przez nas wynik spotkania ( trzeba zwrócić uwagę na kurs przez bukmachera, im wyższy tym większa wygrana). Nasz wybór zostaje dodany do kuponu, który dopiero teraz po akceptacji zmiany kursów możemy wykupić. Na stronie zakładu bukmacherskiego zostanie wyświetlony numer kuponu, a my dopiero wtedy mamy pewność i potwierdzenie, że nasz zakład został prawidłowo przyjęty.

5. JAK WYPŁACIĆ ŚRODKI Z DEPOZYTU

Podczas rejestracji podawaliśmy numer rachunku bankowego i to właśnie na ten numer zostaną wysłane środki z depozytu. Nie ma określonej kwoty minimalnej do wypłaty ( np. na STS można wypłacić 2 zł , a nawet 100). Mamy możliwość wypłaty zwykłym przelewem bankowym, ale także przez zlecenie szybkiego przelewu.

Podsumowując zakłady bukmacherskie to fajny sposób na zdobycie dodatkowej gotówki i pomnożenie naszego depozytu.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł