../forbet/

Bukmacher bez depozytu? STS

Gdy bukmacher oferuje na start bonus bez depozytu to … Wydaje się, że jest to pytanie retoryczne to czy warto obstawiać mecze w STS. W końcu jest to jedna z najbardziej znanych firm bukmacherskich jeśli chodzi o legalnych bukmacherów w Polsce.

Niestety pomimo tego posiada od swoje wady i zalety. Jedno jest pewne – po zmianie prawa większości graczy głównie myślało nad tym czy wybrać STS czy Fortunę. Z uwagi na fakt, że nie robimy nic złego mają dwa konta zazwyczaj rejestrowaliśmy się i tu i tu. Bo tak można!

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

Rejestracja w STS

To czy warto wybrać bukmachera STS zależy od tego czego tak naprawdę oczekujemy. Grając głównie w punktach stacjonarnych z pewnością będziemy zadowoleni, ponieważ posiada on ich na terenie Polski tak dużo, że jeden z nich znajduje się na pewno blisko nas.

Jednak w czasach Internet to właśnie w sieci obstawia najwięcej osób. Możemy czuć się tutaj naprawdę anonimowi. Pytanie brzmi czy warto obstawiać u tego bukmachera online? Powodów „za” jest z pewnością kilka.

REJESTRACJA W STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

Przede wszystkim mamy dziś mały wybór, ponieważ legalnych bukmacherów w Polsce jest dosłownie kilku, a wśród nich właśnie STS. Ma on z pewnością ugruntowaną pozycję z czego skorzystał na samym początku zmiany prawa.

Ważne jest jednak to jak traktuje on swoich klientów. A tutaj coraz więcej z nich nie ma pozytywnych opinii. Zakłady bukmacherskie w STS jest coraz trudniej obstawiać, ponieważ często mamy do czynienia z zawieszaniem strony internetowej. I tu naprawdę wielu graczy ubolewa. Jak na ofertę bukmachera legalnego STS ma naprawdę czym się pochwalić.

Bonus bez depozytu STS

Mamy do wyboru szeroką ofertę przedmeczową, a do tego możliwość obstawiania na żywo. Typować możemy naprawdę wiele dyscyplin sportowych i samych spotkań. Jednak podczas zawieszania strony, nie mając żadnego dostępu do zakładów jesteśmy uziemieni.

Bukmacher bez depozytu? STS

Gracze, którzy czerpią zyski i utrzymują się w zakładów bukmacherskich nie mogą zaakceptować takich sytuacji. Niezależnie jednak od stopnia zaawansowania każdą osobę denerwują zbyt częste przerwy. To sprawia, że po wielkim znakiem zapytania stoi pytanie czy warto tu obstawiać.

Bezwzględnie należy mieć tutaj konto (nie tylko ze względu na bonus bez depozytu w kwocie 25 zł). Jako jeden z najlepiej znanych legalnych bukmacherów w Polsce jest bardzo rozwinięty. Jeśli zatem będziemy mieli spotkanie, które chcielibyśmy bardzo obstawić możliwe, że znajdziemy je tylko tutaj. Gdyby nie częste problemy techniczne na stronie internetowej bukmacher STS z pewnością byłby wyżej w rankingach bukmacherów.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

Niestety bardzo ciężko jest na nowo pozyskać straconych graczy. Jeśli dotychczas nie mieliśmy tam konto z pewnością nie skreślajmy definitywnie tego polskiego bukmachera. Jak najbardziej warto obstawiać mecze u niego na zakładach bukmacherskich.

Mamy jednak nadzieję, że problemy ze stroną www będą już tylko przeszłością a bonus bez depozytu na start na stałe wejdzie do oferty bukmacherskiej tego polskiego bukmachera internetowego.

REJESTRACJA W STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

Opinia
  • Obstawianie meczy (oferta, kursy)
  • Bonusy i promocje
  • Wsparcie dla obstawiających
  • Aplikacja mobilna
  • Wpłaty i wypłaty
4.4
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET MILENIUM STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł