../betfan/

500 zł Cashback w Betclic

Legalny bukmacher Betclic to cieszący się popularnością europejski bukmacher internetowy oferujący Bonus Cashback na start. Aktualnie 9 000 000 użytkowników korzysta z zasobnej oferty zakładów wzajemnych tegoż bukmachera. Prócz naszego kraju, firma z Francji istnieje m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii a także Szwecji. Tenże legalnie działający bukmacher prowadzi działalność w oparciu o licencję uzyskaną konkretnym kraju, by użytkownik miał pełne przekonanie, że obstawianie meczy na stronie www.betclic.pl jest kompletnie legalne.

Załóż konto z bonusem cashback na www.betclic.pl

Betclic mobile

Bukmacher internetowy bardzo angażuje się w rozwój aplikacji do zakładów bukmacherskich na telefony. Jednocześnie na Androidzie jak i na iOS aplikacja sprawia odczucie banalnej, a wykorzystywanie jej nie czyni de facto żadnych kłopotów.
Z apki mamy dostęp do wszelkich funkcjonalności wortalu do obstawiania meczy, co charakteryzuje Betclic w stosunku do innych organizacji bukmacherskich w Polsce. Posiadanie aplikacji do zakładów bukmacherskich przynosi to nam wybór nie tylko obstawiania meczów, lecz i oglądania meczów w trakcie (najciekawszych zdarzeń piłkarskich i nie tylko).

Cashback w Betclic

Betclic.pl oferuje najfajniejszy bonus na start po założeniu konta w Polsce w formie – 500 zł cashbacku od pierwszego zakładu. To znaczy, że jeśli Twój początkowy typ jest nieudany, wtedy na Twoje konto bukmacher online zwróci Ci jego stawkę minus 12% podatek.

Załóż konto z bonusem cashback na www.betclic.pl

Stąd, ażeby całkowicie wyczerpać bonus cashback i dostać zwrot (czyli inaczej cashback) kasy w wielkości 500 zł, musicie ustawić kupon za 568 zł. Ażeby zrealizować środki promocyjne z cashbacku, należy obrócić nimi x4 po kursie min. 2,00.

Zakłady sportowe w Betclic

Przyjemnym rozwiązaniem, patrząc od strony typującego, jest opcja Multi+. Bieżący bukmacher na kuponie z 4 meczami uiści za Nas 50% daniny na rzecz Państwa, a na zakładzie z 5 meczami cały podatek opłaci za Nas.

Na dodatek im więcej meczy dopniesz do kuponu, tym więcej zdołasz zdobyć. Przy więcej niż 12 pojedynkach, bukmacher online dorzuca aż 50% do nagrody!!!

Propozycja zakładów bukmacherskich jest niezmiernie bogata. Niezależnie od oczywistych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najciekawsze ligi na starym kontynencie czy wielkoszlemowe turnieje tenisa, w ofercie firmy wypatrzymy również zakłady na koszykówkę (NBA), hokej (NHL), sporty motorowe plus mniej atrakcyjne w Polsce, jak dart, baseball, golf snooker czy wyścigi konne.

Ciężko odnaleźć dziedzinę, której tenże bukmacher nie trzymałby w ofercie. Nie brak też bukmacherskich zakładów specjalnych plus zwyczajowo – rozrywkowych, jak na przykład na to kto będzie głową państwa w USA po kolejnych wyborach.

500 zł Cashback w Betclic

W Kraju i na świecie esport rozkręca się niezwykle mocno i to widać. Wie o tym również Betclic i dostarcza możliwość typowania rozgrywek w grach jak Counter Strike, League od Legends bądź Dota.
Użytkownicy będą radzi z kursów, ponieważ te w zestawieniu do pozostałych działających na lokalnym rynku firm bukmacherskich wyglądają na większe.

W Betclic można zrobić użytek z Cashout, to znaczy zdolność szybszego rozliczenia kuponiku – przed zamknięciem wszystkich zdarzeń z kuponu. Kwota wygranej będzie właściwie przeliczana zależnie od ilości zdarzeń pozostałych na kuponie oraz ich kursu.

 TOP 3 promocji na start 120 zł cashback na www.efortuna.pl
3100 zł w bonusach na www.betfan.pl
29 zł bonus bez depozytu www.sts.pl

Betclic wspomaga lokalny sport

Niezwykle dobrze wygląda kooperacja z drużyną Polski w siatkówce z którą Betclic ratyfikował umowę. Bukmacher jest już na spodenkach siatkarzy. Bukmacher jest także głównym sponsorem Mistrza Polski 2019 – Piasta Gliwice a także formalnym donatorem zwycięzcy Pucharu oraz Superpucharu Polski 2019 – Lechii Gdańsk. Całość działań ukazuje Nam, że Betclic już od samego początku pragnie mocno promować się pośród naszych kibiców.

Mecze live w Betclic TV

Jak wcześniej nadmieniłem Kibice sportu posiadają możliwość oglądania najważniejszych meczy jak: pojedynki w NBA – w części PlayOff, mecze Bundesligi, Ligi Mistrzów siatkówki tudzież mnóstwo najciekawszych tenisowych turniejów.

Załóż konto z bonusem cashback na www.betclic.pl

Depozyty i wypłaty wygranych

W Betclic możesz poczynić depozyt już od 1 złotówki. Dowolna z operacji finansowych, a zatem podobnie jak przelew, jak i wypłata, są za darmo. Użytkownik chcący złożyć gotówkę może zrobić użytek z platformy Przelewy24, przez to pieniądze natychmiast znajdą się na rachunku w serwisie do akceptowania zakładów. Oczywiście, można też posłużyć się kartą płatniczą.

Czy polecamy obstawiać w Betclic?

Betclic to licencjonowany w Polsce bukmacher, jaki proponuje już na samym początku niemało dobrze zapowiadających się rozwiązań, jakie z perspektywy użytkownika są w stanie okazać się jako istotne. Pozytywami będą niewątpliwie: aplikacja mobilna, spore kursy oraz oferta Multi+. Zalecamy aby wypróbować tego międzynarodowego bukmachera również dla bonusu na start, którego w naszym Kraju na takich zasadach nikt nie proponował.

Załóż konto z bonusem cashback na www.betclic.pl
Opinia
  • Obstawianie meczy (oferta, kursy)
  • Bonusy i promocje
  • Wsparcie dla obstawiających
  • Aplikacja mobilna
  • Wpłaty i wypłaty
4.3
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET MILENIUM STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 6/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł